O IPK

REKRUTACJA
I DORADZTWO PERSONALNE
SĄ NASZĄ SPECJALNOŚCIĄ.

SKUTECZNIE WSPIERAMY HUMAN RESOURCES.


IPK doradztwo personalne, dawniej Instytut Promocji Kadr

powstało w 1991 roku w Trójmieście z inicjatywy grupy specjalistów - psychologów zajmujących się tematyką psychologii pracy.
 
Od początku swojej działalności IPK stawia na jakość świadczonych usług rekrutacyjnych.

Projekty realizujemy w oparciu o wiedzę i doświadczenie naszych konsultantów - psychologów, prawników, humanistów.

Łączymy naukowe podejście i wiedzę z nowoczesnymi metodami selekcyjnymi i znajomością rynku, co pozwala nam trafnie dopasować narzędzia i sposób działania do każdego realizowanego projektu.

Specjalizujemy się w executive search - stanowiskach wyższego i średniego szczebla oraz w trudniejszych, wymagających dogłębnego researchu i czasami niestandardowych działań rekrutacjach na stanowiska specjalistyczne z różnych branż i specjalności, od produkcji, przez TSL, księgowość, marketing, po programistów i specjalistów z obszaru IT.

Przez prawie 30 lat działalności, zrealizowaliśmy kilka tysięcy zakończonych sukcesem rekrutacji – od wielkich projektów, takich jak kompleksowe rekrutacje do wchodzącej na rynek polski sieci hipermarketów, stacji benzynowych, ogólnopolskiej sieci agentów dla jednego z Otwartych Funduszy Emerytalnych, przez konkursy na stanowiska menadżerskie w kluczowych spółkach skarbu państwa, instytucjach samorządowych, instytucjach kultury.

Dzisiaj IPK koncentruje się głównie na doskonałej znajomości rynków lokalnych, działając poprzez biura w Gdańsku, Warszawie i Poznaniu. Starając się szybko, sprawnie i skutecznie spełnić oczekiwania i zaspokoić potrzeby naszych Klientów.